Кошик
206 відгуків
+380 (50) 310-88-44
ул. Викентия Хвойки, 18/14, Київ, Україна

Безглютенова продукція Elovena

Elovena Gluten Free – це новий безглютеновый продукт від бренду Elovena. Вони володіють неймовірним смаком, структурою і високою харчовою цінністю, вони є приємною частиною будь-якої дієти.

Всі продукти Elovena Gluten-Free мають міжнародний знак, яким маркуються всі продукти без глютена, у відповідність до міжнародних стандартів.

Продукція Elovena, не містить глютену, безпечна для тих, хто страждає на целіакію або алергією на інші злаки, оскільки при виробництві безглютенової продукції з вівса проводиться очищення, що включає кілька етапів, щоб забезпечити видалення з вівсяної крупи з інших злаків. Чистота продукції також додатково забезпечується проведенням багатоступеневого аналізу кожної виробленої партії. Всі безглютенові продукти «Elovena» позначені символом із зображенням перекресленого колоска, який вказує на те, що вони не містять глютен.

Чудові якості продукції Elovena засновані на високої поживної цінності і використання цільнозернового вівса. Цільнозерновий овес містить всі елементи злаків, які відрізняються особливою поживністю. Овес характеризується збалансованим вмістом різних поживних речовин: вуглеводів, клітковини, білків, жирів, мінералів і вітамінів групи В.

Крім використання чудових властивостей цільнозернового вівса і клітковини, ми прагнемо до того, щоб продукція Elovena незмінно радувала своїх споживачів. Саме тому ми приділяємо особливу увагу якості жирів в нашій продукції, а також вмісту у ній цукру і солі.

 


 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner